x
Dil / Language
Türkçe English Deutsch Français Português Español

Dil / Language

Türkçe English Deutsch Français Português Español

Sık Sorulan Sorular

Ana Sayfa » Sık Sorulan Sorular

Sizlerden sıklıkla gelen soruları cevapladık;

Soru; Neden sizi kullanmalıyım ?

  • Çünkü TransferOcean sizlerin mevcut çevresini daha geniş bir hale getirebilir. TransferOcean’ın amacı futbolun bileşenlerini bir araya getirip, iletişimlerini kolaylaştırmaktır. Gerek Türkiye’de gerekse yurt dışında hayal ettiğiniz pazarlara çok daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Soru; Transfer piyasasına ne katıyorsunuz ?

  • TransferOcean’ın amacı kısa ve zorlu transfer döneminde yaşanan sorunlara hızlı ve kolay bir şekilde çözüm oluşturmaktır. Türkiye’nin en ücra köşesindeki oyuncuyu tek bir tuş ile bulabilir, veya dünyanın başka bir yerindeki antrenör ile kolayca iletişime geçebilirsiniz. Sağlamış olduğumuz bu pratik çözüm yolu sayesinde artık oyuncu aramak, yetkililerin dikkatini çekmek yada bir yurtdışı kariyerine sahip olmak çok daha ulaşılabilir.

Soru; Menajer olarak kendime buradan ne gibi bir fayda sağlayabilirim ?

  • Eğer bir menajerseniz kulüplerden gelen talepler doğrultusunda yapacak olduğunuz sporcu taramasında TransferOcean’ın geniş sporcu havuzu işinizi çok daha kolay bir hale getirecek. Gelen taleplere göre sporcuları filtreleyebilip, tam olarak aranan sporcu ile bağlantı kurabileceksiniz. Aynı zamanda sporcunun videolarını izleyip, referans numarasına ulaşabileceksiniz.

Soru; Profesyonel kulüpler ile çalışıyor musunuz?

  • TransferOcean hem profesyonel hem de amatör kulüpler tarafından kullanılabilir. Amacımız futbolun tüm bileşenlerine hizmet vermektir.

Soru; Transferlerden komisyon kesiliyor mu?

  • TransferOcean’ın amacı aracılık hizmeti değildir. Bu yüzden gerçekleşen transferler üzerinden herhangi bir komisyon almaz. TransferOcean’ın ücret talebi, sporcu, menajer, kulüp ve antrenörü bir araya getirmesi sebebiyledir. Bu ücret kayıt döneminde yılda bir kereye mahsus ödenir.

Soru; Altyapı oyuncuları kullanabiliyor mu ?

  • Kayıt olmak için herhangi bir alt sınır bulunmamaktadır. Altyapı oyuncuları da kariyerlerinin gelişimi açısından TransferOcean’dan destek alabilir.

Soru; Memnun kalmazsam ne yapmalıyım ?

  • TransferOcean bu pazara getirdiği yenilikler ile ön plana çıkmaktadır. Bu doğrultuda sizlerin de güvenini kazanmak için kayıt öncesinde bir haftalık deneme sürümü ile sizlere hizmet verir. Bu süreçte herhangi bir ödeme talep edilmez, bir hafta dolduğunda eğer sistemden memnunsanız ödemeyi yapıp tam sürümü kullanmaya başlayabilirsiniz.
Profil Sayfanız
Mesajlarınız ( 0 )